Skip to main content Skip to search
CHester Plus Sp. z o.o. ul. Murawa 29/1, 61-655 Poznań
+ 48 601 288 806
biuro@chesterplus.pl

CHester CRM

sprzedaz_chester
Sprzedaż

Moduł sprzedażowy w znaczący sposób usprawnia  pracę agenta w procesie przygotowania, zarządzania oraz wznawiania polis klientów.

WIĘCEJ
klienci_chester
Klienci

Moduł klienci w znaczący sposób usprawnia pracę agenta w procesie zarządzania, planowania oraz prowadzenia działań sprzedażowych na bazie klientów.

WIĘCEJ
aplikacja_zdjeciowa_chester
Aplikacja zdjęciowa

Moduł zdjęciowy automatyzuje proces zarządzania zdjęciami np.: pojazdów, mieszkań, bez konieczności ręcznego zgrywania z aparatu i wgrywania do systemu.

WIĘCEJ
kampanie_email_chester
KAMPANIE E-MAIL i SMS

Moduł kampanie dostarcza skuteczne rozwiązania wspomagające sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz komunikację z klientem za pośrednictwem SMS lub E-Mail.

WIĘCEJ
kalendarz_chester
Kalendarz

Moduł kalendarz w intuicyjny i przyjazny sposób optymalizuje zarządzanie wydażeniami, powiadomieniami oraz pracą całej struktury.

WIĘCEJ
wiadomosci_chester
Wiadomości

Moduł wiadomości dostarcza skuteczne rozwiązania wspomagające wewnętrzną komunikację między pracownikami na dowolnym poziomie.

WIĘCEJ
panel_klienta_chester
Panel Klienta

Moduł panel klienta w znaczący sposób usprawnia komunikację między agentem a klientem dając mu dostęp do jego własnych danych i polis.

WIĘCEJ
raporty_chester
Raporty

Moduł raportowy umożliwia analizę sprzedaży i efektywności pracy pośredników przedstawianej w formie wykresów liniowych i kołowych.

WIĘCEJ
szkody_chester
Szkody

Moduł szkodowy w jednoznaczny sposób umożliwia zarządzania szkodami komunikacyjnymi zgłaszanymi przez własnych klientów.

WIĘCEJ
rozliczenia_prowizji_chester
Rozliczenia prowizji

Moduł rozliczenia prowizji umożliwia dodanie rozliczenia poprzez załadowanie pliku CSV lub w postaci ręcznej.

WIĘCEJ
ustawienia_chester
Ustawienia i uprawnienia

Moduł uprawnienia pozwala w intuicyjny sposób zarządzać dostępem do poszczególnych modułów systemu CRM w strukturze firmy.

WIĘCEJ